Paneme kõigile südamele ja tuletame meelde, et ennem laenu võtmist, peaksite alati veenduma, kas ehk leidub teisi alternatiive, kui võtta laenu mõnest lanudega tegelevast ettevõttest. Kindlasti peaks ennem igasuguse laenu võtmist tutvuma põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerima eksperdiga. Peale laenu võtmist makseraskustesse sattumine võib tekitada probleeme lepingute sõlmimisel tulevikus.

Võrdle laenupakkumisi

Kuna infot on tänapäeval internetis palju, siis tasub seda ära kasutada ja tutvuda võimalikult paljude pakkumiste-, laenutüüpide- ja toodetega, kuna tihtipeale võib olla just see viimane pakkumine, mida vaatasite see "õige" või soodne. Oleme teie jaoks teinud raskema töö ära ning võite vaadata meie võrdlusi Kiirlaenudest või TOP 10 parimaid tarbimislaenude pakkumisi.

teadlik laenamine

Laenude taotlemine

laena alati teadlikult

Laenu taotlemine oleneb alati konkreetsest laenutootest ning kui tegu peaks olema näiteks kodu, või ärilaenuga (laen kinnisvara tagatisel) soovitame kindlasti konsulteerida mõne eksperdiga, kes on selles tehingus erapooletu või pigem teie poolt. Seda eelkõige, kuna laenuandja juures töötav töötaja saab reklaamida reeglina hästi vaid tema esindatava ettevõtte laenutoodet.

Laenu taotlemiseks on olemas ka erinevad laenuportaalid, kus saate ühe laenupakkumise asemel taotleda mitmelt laenupakkujalt korraga.Laenud

Vaadake ka meie ülevaadet laenudest, kus oleme toonud välja olulisimad ja populaarseimad laenutoodete tüübid.

Loe laenudest
laenud ja laenamine