tarbimislaenude top kümme

Kiirlaen kiirelt kätte

Kiirlaenu saab kätte enamasti juba veerand tunniga, peale taotluse täitmist. Kiirlaen sobib kiireloomuliste väljaminekute katmiseks.

ülevaated laenudest

Kiirlaenu tingimused

Siin lehel saad tutvuda enimlevinud ja populaarseimate kiirlaenude tingimustega, mida Eesti laenuturul pakutakse.

Kuidas taotleda laenu

Kiirlaenu pakkumised

Kuna laenu võtmine peaks olema korralikult läbi mõeldud siis oleme teile teinud lihtsutatud ülevaate parimatest kiirlaenupakkumistest.

Kiirlaen - mis see on?

Kiirlaen on Eesti üks populaarsemaid laenutooteid. Nagu nimigi viitab, on tegu laenuga, mille saab kiiresti kätte.

Võrreldes kiirlaenu teiste laenutoodetega, on kiirlaen mõeldud väljaminekutele, mis on ootamatult tekkinud. Kiirlaenu eeliseks on kiire ja lihtne taotlusprotsess ning laenusumma kiire saabumine arvelduskontole. Kiirlaenu miinuseks on tavalisest kõrgem intress (võrreldes teiste laenutoodetega).

Kiirlaenu intress

Kiirlaenu intress on võrreldes teiste laenudega suhteliselt kõrge. Samuti on tagasimakseperiood lühem. Kuna, kiirlaenud on aga laenupakkujate jaoks, et võita uusi kliente, pakuvad mitmed kiirlaenupakkujad isegi 0% intressiga laenu. Vaata sellest lähemalt SIIT.

tarbimislaenu intress

Kiirlaenu taotlemine

kiirlaenu taotlemine

Kiirlaenu saab taotleda Eesti kodanik, või Eestis elamisloaga elav kodanik kes on vähemalt 18-aastane. Kiirlaenu saab taotleda mitmes kohas isegi nii, et ei pea kodust lahkuma.Laenud

Vaadake ka meie ülevaadet laenudest, kus on kogu üldine info mida raha laenates vajate!

Loe laenudest
laenud ja laenamine

Küsige abi erapooletult laenumaaklerilt

Laenumaakler

Tarbimislaenude TOP 10

Igakuiselt, vaatame üle eesti parimad tarbimislaenude pakkumised ning reastame need teile ülevaatlikult ning objektiivselt.

Tarbimislaenude TOP 10
laenud ja laenamine